Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Podwójny łańcuch do szycia duży worek UN z bafflem i pojemnością 1000 kg do transportu masowego przemysłowego
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |

