Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
Worek typu Big Bag FIBC do kontaktu z żywnością 95x95x110cm ze współczynnikiem bezpieczeństwa 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Worek typu FIBC do produktów spożywczych, nośność 1000kg, SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Duży worek FIBC Big Bag z wsypem typu Duffle Top, podwójnym szwem łańcuszkowym i białym kolorem do bezpiecznego transportu masowego
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Baffle: | Yes |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Wielkość żywności FIBC Bulk Bag ASTM G 154-00 UV Standard 100% polypropylenu dziewiczego
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Wielki worek typu Big Bag z niebieską pętlą, powłoką antystatyczną i ładownością 1000 kg do bezpiecznego transportu
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Coating: | Anti-static |
Worek FIBC do produktów spożywczych, pojemność 1000 kg, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Safety Ratio: | 5:1 And 6:1 |
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
Pojemność z UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |

