Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Poziom spożywczy FIBC Stożkowy worek podłogowy 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Torba na nawóz Fibc 1000 kg do piasku budowlanego
| Aplikacja: | TORBA DO NOSZENIA |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1000kg Anti Static Bulk Bags TYPE D for Ungroundable
| Color: | White |
|---|---|
| Safe Working Load: | 6:1 Safety Factor |
| Capacity: | 4400 lbs |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |

