Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
Worek typu Big Bag o ładowności 1000 kg z powłoką antystatyczną i podwójnym szwem łańcuszkowym do bezpiecznego transportu ciężkich ładunków
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Coating: | Anti-static |
Worek Big Bag 1000kg z powłoką antystatyczną i podwójnym szwem łańcuszkowym do ciężkich opakowań
| Filling Spout: | Duffle Top |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Duży worek typu Big Bag z wlewem typu Duffle Top, przegrodami stabilizującymi ładunek i pętlami narożnymi do bezpiecznego przenoszenia
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z 2 pętlami podnoszącymi i UV-obróbką
| Funkcja: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
| Dolna opcja: | Wylewka wylotowa, płaskie dno, stożkowe dno |
Tkana torba masowa PP z płaską dolną toną PP do budowy budowniczych
| Rozmiar: | 35x35x35" |
|---|---|
| Materiał: | tkane PP |
| Pojemność: | do 2200 funtów |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg pojemności duży worek ONZ z ochroną statyczną i pętlami krzyżowymi dla bezpiecznego transportu materiałów niebezpiecznych
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |

